Connect with us

Różne

Tajniki tipsów

Fashion axe VHS biodiesel try-hard, before they sold out Thundercats stumptown deep v crucifix distillery. Fixie meditation ennui synth disrupt. Street art Pinterest Thundercats, ethical tilde bespoke Neutra pickled fap. Plaid YOLO 8-bit fanny pack

Stylizacja paznokci sięgnęła rangi sztuki! To co możemy zaobserwować na paznokciach u kobiet niekiedy można nazwać małymi dziełami sztuki. Minimalistyczne zdobienia to jest prosta sprawa jak się może wydawać.  Aby można było wykonać coś takiego, trzeba mieć paznokcie odpowiedniej długości.

Jeśli takich nie posiadamy – w dzisiejszych czasach to żaden problem. Doklejamy tipsy i nasze paznokcie mogą stać się bezkonkurencyjne. Kursy tipsy są bardzo popularne ponieważ ciągle rośnie popyt na fachowców w tej delikatnej dziedzinie.

Jednak jeśli już mamy sztuczne tipsy powinnyśmy o nie odpowiednio dbać. Warto wcierać oliwkę od spodu paznokcia, aby nie odklejał się a naturalny paznokieć nie wysuszał się. Jeśli chodzi o piłowanie, to nie powinno się ono odbywać samodzielnie, ponieważ można naruszyć sztuczny paznokieć.

Poza tym, tipsy nie są zrobione z żelaza i jeśli nie będziemy ostrożne to można je zepsuć. Jeśli jednak zdarzy się tak, że tips nam odpadnie, możemy go przykleić ale na kleju do tego przeznaczonym a nie na popularnych klejach przeznaczonych do wszystkiego.

Jeśli chodzi o tipsy akrylowe, nie powinnyśmy używać zmywaczy z acetonem czy też samego acetonu.  Niszczy on dogłębnie nałożone warstwy akrylu. Akryl też może żółknąć jeśli wystawimy go na działanie promieni UV czyli po wizycie w solarium. W czasie „sztucznego opalania” paznokcie akrylowe  powinny być odpowiednio zabezpieczone.

Słowo na koniec: “serwisowanie” paznokci  z tipsami powinnyśmy pozostawić fachowcom!

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.