Mężczyzna gra na komputerze. Komputer jest z wynajmu komputerów gamingowych

Najlepsza nowa gra na PC: Resident Evil Village

Nowe gry pojawiają się co jakiś czas – gigantyczne koncerny tworzą tytuły, które są i będą kupowane przez miliony graczy. Jednak nie każdy potrzebuje posiadać najlepszego PC-ta cały czas.

Dla takich osób z pomocą przychodzi wynajem komputerów gamingowych – wypożycz sobie cokolwiek chcesz na czas przechodzenia gry, by później po prostu oddać sprzęt i cieszyć się doświadczeniem gry. Wynajem komputerów gamingowych jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, lecz o tym później. Teraz porozmawiajmy o najnowszej najlepszej grze na komputery.

 

Najlepsza nowa gra

Seria Resident Evil istnieje już od dawna. Podczas gdy większość serii staje się nudna po ósmej części, Resident Evil zdołał zachować świeżość dzięki nowej odsłonie, Resident Evil Village. Ta przerażająco piękna gra jest bezpośrednim sequelem doskonałego Resident Evil 7, rozgrywającym się kilka lat później w rumuńskiej wiosce.

 

Sprawdź: FreshFrog

 

Choć nie jest to najstraszniejsze wejście, to świetnie balansuje między survival-horrorem a fabułą, a także rzuca w ciebie różnymi wrogami, od lykanów i wampirów po zombie, zmieniając dynamikę scenariusza w rozsądnym tempie. Udaje jej się też dobrze wykorzystać ray tracing, nie wymagając do tego RTX 3080. Każdy, kto chce grać przy zapalonych światłach, może to zrobić.

 

Wynajem komputerów gamingowych jest deską ratunkową

Życie nie jest grą, więc nie każdy może sobie pozwolić na wpisanie kodu na pieniądze i kupno dobrego komputera. Wszystko to sprawia, że wynajem komputerów gamingowych wydaje się być najlepszą i najrozsądniejszą opcją dla wielu. Wynajem kompa do gier pozwala na:

  • Zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy;
  • Szybką zmianą sprzętu w razie postępu technologicznego;
  • Wygodą oddania komputera (lub jego kupna) po skończonej grze.