Co oferuje Dell Inspiron 5570?

Dell Inspiron 5570 ma wiele dobrych stron, ale oczywiście posiada również niewielkie wady. Procesor ósmej generacji zapewnia temu sprzętowi doskonałe wrażenia audio oraz wideo. Dodatkowo ten procesor w połączeniu z dyskiem SSD sprawia, że wielozadaniowość jest bardzo szybka i bezproblemowa. Jeśli więc zamierzasz kupić laptopa 15,6 cali czy to do pracy czy do domu, bardzo dobrym rozwiązaniem będzie Inspiron 5570.

Na laptopie jest zainstalowane nowe oprogramowanie DELL link DMC (DELL Mobile Connect). Oprogramowanie bezproblemowo łączy telefon z komputerem za pomocą połączenia bezprzewodowego, umożliwiając „integrację z dwoma ekranami”. Użytkownicy mogą zawsze być skupieni i korzystać z wygody klawiatury. Dzięki oprogramowaniu DMC użytkownicy Dell mogą korzystać z bogatszych funkcji WeChat na swoim komputerze, a dzięki DMC użytkownicy mogą odbierać dowolne informacje telefoniczne na swoim komputerze, wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne, a nawet otrzymywać powiadomienia z aplikacji na Androida. Użytkownicy mogą obsługiwać wszystkie aplikacje telefonu komórkowego z systemem Android na komputerze. Operacja jest nie tylko szybka i prosta, lecz wrażenia wizualne są szerokie i wygodne. Dzięki technologii Dell HDR możesz cieszyć się bardziej oszałamiającą jakością obrazu, podczas gdy interfejs Type-C zapewnia bogatszy i czystszy pulpit.

Jedynym poważnym minusem sprzętu jest brak podświetlenia na klawiaturze. Jest to pewna przeszkoda w działaniu w warunkach małego oświetlenia. Dla niektórych (np. dla mnie) nie stanowi to problemu, ponieważ nie lubię pracować „w ciemni” i zawsze mam ze sobą małą lampkę USB, która idealnie podświetla mi cały komputer.