lekarz endermologii

Endermologia – jak szybko pozbyć się tłuszczu z brzucha?

Najnowsza innowacja w technologii utraty tłuszczu i rzeźbienia ciała jest już dostępna dla każdego. Endermologia to najlepszy nieinwazyjny sposób nie tylko na utratę uporczywego, niechcianego tłuszczu, ale także na uzyskanie gładkiej i pozbawionej zmarszczek skóry. Wszyscy wiemy, jak trudno jest pozbyć się uporczywego tłuszczu wokół brzucha, bez względu na to, jak dużo ćwiczeń wykonujesz.

 

Endermologia oferuje Ci sposób, aby skupić się na tych obszarach tłuszczu i poprawić ogólny wygląd ciała. Badania wykazują, że tłuszcz na brzuchu nie tylko wpływa na pewność siebie, ale jest również przyczyną chorób układu krążenia, takich jak zawał serca. Bez względu na rodzaj ćwiczeń, niektórzy ludzie po prostu nie mogą pozbyć się niewygodnego tłuszczu z brzucha. Endermologia powstała po to, aby pomóc Ci to zmienić.

 

Bez względu na to gdzie się znajdujesz zabieg endermologii bardzo dobrze jest wykonywać w Sosnowcu. Miasto to słynie ze specjalistycznych salonów medycyny kosmetycznej, które są pionierami w dziedzinie endermologii.

 

Jak endermologia pomaga pozbyć się tłuszczu z brzucha?

 

Endermologia staje się popularna wśród celebrytów i gwiazd z całego świata, ponieważ proces ten jest nieinwazyjny, więc nie ma szans na zakażenie. Innym powodem jego popularności jest to, że pokazuje wyniki w przeciągu kilku wizyt.

 

Więc jeśli zbliża się twój ślub lub chcesz wyrzeźbić swoje ciało na zbliżające się lato, to ten zabieg może być najlepszym rozwiązaniem.

 

Reklama: Wolumentria twarzy Sosnowiec

Endermologia – jak działa?

Zabieg endermologii wykorzystuje różne narzędzia, takie jak zmechanizowane rolki i maszyny do kierowania obszarów problemowych, takich jak brzuch, stosując ciśnienie i ssanie. Powoduje to wzrost drenażu limfatycznego i poprawę krążenia krwi w organizmie, powodując w ten sposób spalanie tłuszczu.

 

Drenaż limfatyczny jest bardzo istotny dla utraty wagi, ponieważ pomaga wyeliminować odpady i niechciane substancje z organizmu. Rolki i maszyny z zabiegu endermologii rozluźniają tłuszcz, który znajduje się w postaci kieszeni tłuszczowych pod skórą. Kiedy ten tłuszcz jest oddzielony i rozbity na mniejsze kawałki, łatwo rozpuszcza się we krwi. Te kieszenie tłuszczowe powodują powstawanie „garbu” na brzuchu.